| Mmaannuu111 a întrebat:

Când stau întins nu pot respira aproape deloc. De ce? simt si o durere in piept când trag aer si când expir. Trebuie sa stau in picioare sa pot respira și eu. Știți vreun sfat sau ati avut si voi? Nu-mi spuneți sa merg la medic ca știu si eu dar mai vreau o părere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"întins nu pot respira aproape deloc. ...mai vreau o părere."

vorbind de sănătatea ta, ar trebui să te intereseze părereea medicilor nu a noastră, bieți absolvenți de gimnaziu

| Mmaannuu111 explică (pentru sierra1):

E logic că, caut părerea unui medic și sigur că la ei ma voi duce primii dar caut si o părere să-mi dea cineva care mai avut sau care știe din experiența este un mod de a mă ușura până ce ma voi duce la medic, care i problema? App și da, când stau întins