| Catalina_Miruna_1999 a întrebat:

Cred ca mi-am "rasucit venele". Bine, acest termen este unul nepotrivit [in termen stiintifici]. Am fost la sala si am risicat niste greutati si cred ca am depus prea mult efort. Febra musculara nu cred ca este pentru ca ma doare foarte tare(mai mult mana dreapta) iar asta se intampla de 2-3 zile. Ce trebuie sa fac ca sa nu ma mai doara? Sa ma duc la un doctor? Multumesc anticipat. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimvsanonim a răspuns:

E febra musculara happy Daca te-ai dus pentru prima data la sala, febra musculara e problema ^_^ nu ai nevoie sa te duci la doctor... Stiu ca te doare, daca nu ai facut nici incalzire e si mai dureros. Iti va trece, stai linistita happy