| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU cum pot scapa de raul de autocar/ masina?big grin funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xIonutzu a răspuns:

Uite cum sa treaba cu raul de masina sa nu te uiti pe geam in stanga si in dreapta sa te uiti numai in fata ca deaiai iti vine rau asa pateam si eu dar acum am aflat de ce deci sa te uiti numai in fata nu in stanga si in dreapta pentru ca tiese deregleaza niste glande sper ca te-am ajutat big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Andrada27LOVE a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar, imi trece daca ascult muzica la casti. happy Funda? Sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu!

| ardnaxela345 a răspuns:

Si eu aveam rau de masina cand eram mica. dar mi-a trecut fara sa fac eu ceva. cred ca este totul in mintea noastra. si trece de la sine. bafta oricum :*