| Aly_6441 a întrebat:

Buna TPU >:d< Stiti cumva un remediu pentru migrene?
Am aceste dureri ingrozitoare de cap de la 5 ani, pe-atuncii ma durea rar si imi trecea cu o singura pastila.
Acum insaa, durerile sunt foartte puternice o data pe saptamana.
Am fost la o sectie de neurologie, doctorul mi-a spus ca nu-i nimic neinregula si mi-a dat sa iau aspirina cu propanolol [ propanololul din cate am inteles este de inima.] am luat ceva timp, dar corpul s-a obisnuit cu aceste medicamente si nu si-au mai facut efectul. acum nu-mi mai trece cu nimic, numai suport durerile astea..., stiti vreun remediu ceva? va rog frumos dau funda puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai sugestia mea ar fi sa te duci la un medic specialist.

| KaleidoscopEmyLara99 a răspuns:

O cunostiinta de-a mea patea la fel.S-a dus la un doctor naturist care nu trateaza cu antibiotice si din astea.O durea foarte tare capul si de cand merge acolo i-a trecut.Acel doctor i-a dat tot felul de pastile din plante etc.Si acum merge la el odata la 2 luni cam asa.Am auzit ca e foarte bunwinking.