| jasmin1rose a întrebat:

De cateva zile iau antibiotice si alte cateva medicamente pentru o problema nu foarte grava.
Aseara stateam la mine in camera pe pat si vorbeam cu o prietena, apoi aceaasta prietena a inceput sa vorbeasca la telefon. Am auzit prima parte a discutiei apoi imi amintesc ca am inceput sa vorbim din noi.
Peste aproximativ 10-15 minute mi-am amintit ca persoana cu care eram in camera a vorbit la telefon cu cineva si nu-mi mai aminteam deloc ce au vorbit de la un punct in colo.
M-am speriat rau, am facut atac de panica, am inceput sa plang cand mi-am dat seama ca mi s-au sters din memorie cateva minute bune.

Cei carora le-am spus ce s-a intamplat au incercat sa ma linisteasca spunandu-mi ca am adormit, insa nu-mi amintesc sami fi fost somn.

Acum nu stiu daca mi-am pierdut cunostinta sau nu.

Voi ce credeti ca s-a intamplat?

astept raspunsurile voastre

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mintea umană e aşa un mister în multe privinţe, iar să pătrundem în a ta prin intermediul TPU şi s-o descoasem e ca şi imposibil.
Probabil ţi-a jucat vreun truc, ceva.

| CuriousStuff a răspuns:

Creierul tau si-a dat seama ca nu are nevoie de informatiile alea si pur si simplu le-a dat drumul. Nu stiu procente exacte, dar nu ne amintim peste 80% din informatiile pe care le primim zilnic... Uiti aproximativ 40% din ce vrei sa inveti si pe ce esti concentrat. Informatiile astea care doar trec pe langa noi le uitam in proportii mult mai mari. Nu e loc pentru atata informatie. Nu ai de ce sa-ti faci griji.

| jasmin1rose explică:

*sa-mi