| FallenB a întrebat:

TPU! De ceva timp am cosmaruri cu fantome. Ma sperie destul de tare...
Privesc filme horror, fiindca sunt captivante si interesante, dar niciunul din vise nu are legatura cu filmul. V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta sa scap de chestia asta stupida cu cosmarurile.
Stiu ca imaginatia mea creeaza alte imagini, asemanatoare filmului, dar ale maele nu seamana nici un pic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Crede-ma am avut vise foarte ciudate care chiar nu pot fi explicate deloc! Nu au o "forma" pe care o pot exprima! Asta se intampla pe la 5-13 ani si acum imi mai vine seara visul in minte dar am gandirea altfel si nu mai evolueaza intr-un vis complet ciudat cum era inaintehappy Daca nu vrei sa renunti la filmele horror atunci nu trebuia sa pui intrebarea asta! ce credeai ca sunt ceva pastile?laughing Incearca totusi ca inainte sa te culci sa asculti o melodie sau melodii care sa te faca sa te gandesti la altceva.

6 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

De unde stii tu ca visele nu au legatura cu filmul? E clar ca nu poti avea un vis identic cu ce se intampla in film! Asa de puternica ne este imaginatia incat creeaza propriul vis inspirat din film! incearca sa renunti la filme si cred ca totul v-a reveni la normal.happy

| Mentaaaaa a răspuns:

laughing Pe mine visele cu fantome ma amuza laughing stii ca nu sunt adevarate dc te sperii? Mai ales ca esti baiat... incearca sa te uiti la filme cu fantome prietenoase laughing de exemplu fantoma Chasper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele nu exista. La o varsta intre 6-13 ani imaginatia trece de orice limita, o data ce aflii de fantome, te uiti la filme horror, vezi acolo cum ca esti urmarit de ceva, ti se pare si tie in viata reala. Vei ajunge sa ai 30 de ani iar cand e intuneric si auzi cel mai mic zgomot sa te speriiwinking

| sabatuzs a răspuns:

Frate si pe mine unele ma amuza dar fii atent cum sa scapi. nu e gluma:
Fantomo esti asa jmekera stai ca iti *** una acum si te gandesti ca ii dai multi pumni. dupa aia o **** pana moare si gata cosmarulaughing

| FallenB explică:

Stiu foarte bine ca imaginatia mea creaza alte imagini rupte din film, dar eu sunt mai sperios de firea mea laughing. La mine e o chestie ciudata cu visele. Uneori am doar vise fara scop, adica doar niste imaginii...
Dar peste cateva zile sau saptamani, ajung exact acolo si imi aduc aminte de vis. Sunt curios daca voi ati mai avut experiente din astea.
O, si ma uit la filme horror fiindca sunt foarte interesante. Doar nu m-oi uita la filme de dragoste. Genul asta de filme ( horror ) imi place mie.

| SoriSorina a răspuns:

De ce nu te dai cu mir seara, inainte de culcare?