| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 3 zile mi-au aparut niste bubite pe piele. Mi-au aparut doar 2 pe picioare si 3 pe abdomen. Ma gandeam ca e de la mancare sau de la soare,dar inca nu mi-au trecut. Credeti ca poate fi ceva mai grav? Ma gandeam la o alergie, dar cred ca ar fi trebuit sa treaca pana azi. Deci voi ce credeti ca ar putea fi? Daca nu imi trec peste o saptamana o sa merg la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Buna!

E posibil sa fie de la mancare. Am patit si eu. Chestia e ca unele trec mai repede, altele mai greu. Depinde. Totusi, mergi la medic. E mai safe. happy

O zi buna!

2 răspunsuri:
| Alex26Stoica a răspuns:

De fapt aceasta este o raceala a pielii, eu am folosit o crema speciala si dupa nu mi-au mai aparut, iti recomand sa mergi la doctor