| ForeverWarrior a întrebat:

ii normal sa imi tremure mainile cand fac impins la piept? am 16 ani si folosesc cam 90% din greutatea maxima pe care o pot ridica. Funda

1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

Da, e normal. Cu timpul trece. Încearcă greutăți mai mici și vezi dacă pățești la fel. Dacă dispare tremuratul pe măsură ce micșorezi greutatea, atunci înseamnă doar că trebuie să mai exersezi. Mai ai răbdare și nu exagera. Chestia asta nu se face peste noapte;-)