| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU m-am dus ieri la farmacie sa imi cumpar ulei de ricin si astazi pe cand sa ma dau...am vazut ca scrie pe sticluta pentru uz intern..eu vreau pentru parthinking sa ma dau cu ea pe par sau pe barba da...acolo pe sticluta zice 1-2 lingurite oare sa nu fi luat produsul bun? dau funda multumesc happy si scuzati categoria.da e urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Bineinteles!

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Uleiul de ricin e unul singur, poti folosi si extern, linistit.

| Sebi00 explică (pentru Abh):

Si ma pot da cu el si pe fata?

| Abh a răspuns (pentru Sebi00):

Bineinteles!

| Hαppiηеss a răspuns:

Da este bun, te poti da cu el pe par.

| lex79 a răspuns:

E ok produsul. il poti folosi pe par.

| andraalexa99 a răspuns:

Da e ok
pe langa uzul extern il poti folosi si cu uz intern