| Maria2058 a întrebat:

Buna TPU. Mi se intampla ceva destul de ciudat, adica in ultimul timp mananc foarte des si destul de multe calorii pe zi. Ideea e ca intr-adevar a tras cateva kilograme la cantar, dar daca ma masor cu metrul arata mai putin decat inainte. Ce se intampla? Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Poate esti insarcinata..sau,mai sunt perioade (luni) in care si eu manac mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of... cite ti se spun!
Mincatul des cite putin e mai sanatos decit 2-3 mese bogate. Dovada, centrimetrii mai putini in talie. Iesim din iarna si organismul e mai slabit, are nevoie de calorii. Daca esti adolescenta, deci in perioada de crestere, kg se aduna vrind-nevrind. Sanatate!

| luonica7love4 a răspuns:

Te ingrasi si te scundezi

Răspuns utilizator avertizat