| adrianaelena1996 a întrebat:

Mie menstruatia imi venea la 28 de zile si acum imi întârzie (mentionez că au trecut 36 de zile de la ultima menstruatie si ma doare burta de vreo cateva zile ca simptom premenstrual si nimic). Am facut si două teste de sarcină si au ieșit negative...Sunt foarte speriată...Ce aș putea să am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DariaHàhaa a răspuns:

Sunt foarte multe posibilitati; mie spre exemplu mi-a intarziat odata neobisnuit de mult (38 de zile in conditiile in care mie imi vine mereu la 28-29 zile) din cauza stresului (am avut examene importante luna trecuta). Sau mrog, poate ai cancer or smth. Du-te la doctor si fa ti o ecografie inferioara ca sa fii sigura ca totul e ok.

| adrianaelena1996 explică (pentru DariaHàhaa):

Și ce ai făcut ca să iti revină menstruatia la normal?

| adrianaelena1996 explică:

Dau fundă