| Cr7adi a întrebat:

Buna TPU.Pun intrebarea aceasta in special doamnei BRIGAELA,dar nu numai. Daca dansa ar avea obosire a glandelor suprarenale,ce ar face, ce suplimente si-ar procura pentru a isi reveni mai repede.Ca simptome am oboseala,dilatarea si contractia pupilei la lumina constanta,cea ce cred ca este insuficienta de aldosteron,libido scazut,somnolenta, anxietate.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mi-as procura nici un supliment. M-as hrani sanatos, as bea suficiente lichide, as face mult efort fizic, preferabil in aer liber, as dormi suficient, as renunta la calculator, televizor, as folosi telefonul mobil la minim si as consulta un psiholog.

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Nu te baza pe suplimente, du-te la medic si iti va prescrie tratament bazat pe stiinta, nu pe povesti vanatoresti.