| Andreeeeeaaaa859 a întrebat:

Bună TPU,știe cineva dacă eryfluid e cat de cat ok pentru acnee? Mi a zis dermatologul sa achiziționez soluția asta,ma dau cu ea de aproximativ o săptămână și nu prea vad rezultate, chiar dimpotrivă am observat ca acneea e mai roșie (am acnee severa). Mai folosesc și Effaclar duo(+) de la La Roche-Posay. Nu as vrea sa mai contactez dermatologul pentru ca aici e destul de scump. Care credeți ca îmi face mai mult rău? (Am tenul gras și acnee doar pe obraji)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu exista niciun produs care sa își facă efectul așa peste noapte. Dacă un produs e bun mai întâi devine situația mai severa urmând apoi sa se vindece zonele afectate, deci continua cu ce ți-a zis doctorul și așteaptă, nu te mai grăbi.

1 răspuns:
| gaby500500 a răspuns:

Hei la mine a functionat.
Dispar mai greu dar nu o sa mai apara asa des.
FUNDA