| AndreeaSaby a întrebat:

Stie cineva de ce simt furnicaturi in palma atunci cand folosesc telefonul mobil timp indelungat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mdaria a răspuns:

Orice aparat electronic emana niste unde care ne modifica intreg metabolismul. Daca il tii in mana apar astfel de reactii, daca il tii la ureche o perioada lunga de timp apar afectiuni ale urechii. Si eu mai patesc uneori cu laptopul cand il tin pe picioare, si cand imi dau seama il pun pe masa. Este indicat sa folosim cat mai putin producele electronice.