| koolll a întrebat:

va rog nu comentati aiurea,,,sad ce se intampla daca am inghitit fir de pisica, voi muri?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Da, fa-ti testamentu ca ve-i deceda pe data de 23, 06. 2059 =]

Cum sa mori ma cata lume nu a inghitit fir de pisica, si na murit laughing)

FUNDA =]] INAINTE SA MORI

| ZuZuLiNka a răspuns:

Firul de par al pisicii este un pericol doar daca ajunge in plamani. Daca-l inghiti, va fi eliminat pe usa din dos, ca orice lucru (mic) ce nu poate fi asimilat de catre organism.
Daca tu nu ai alergie si daca pisica ta e sanatoasa, teoretic nu ar trebui sa ti se intample nimic.
FUNDA?

| AlwaysMore a răspuns:

Daca l-ai inghitit nu patesti nimic, daca l-ai inspirat e foarte grav ca poate ajunge la plamani si trebuie sa faci operatie si e f.complicat,dar nu mori!happy

| Protopopitoricescovici a răspuns:

Cel mai probabil da... t.e poti salva prin a.ti face clisma...

| iflorinn a răspuns:

Nu patesti nimica,,