| Ada_MTF_1996 a întrebat:

Buna tupu! Vreau sa slabesc vreo 10 kg cat de repede posibil, imi puteti spune va rog ce ar trebui sa mananc, o dieta, si ce exercitii as putea sa fac seara acasa? Vreau sa dau jos din burtaa si coapse.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Miranda08 a răspuns:

Buna! O dieta foarte utila este urmatoarea: incearca sa nu mananci paine, zahar, cartofi si orez. Bea multa apa. Asa scapi de cate 200 de grame pe zi. Daca faci si putin sport, o sa dai jos mai repede. Trust me, am incercat, si merge. Funda? :-)

5 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Poza aia e recenta? Daca da atunci care burta, care coapse? laughing

| Ada_MTF_1996 explică (pentru HueyFreeman):

Alea laughing)

| HueyFreeman a răspuns (pentru Ada_MTF_1996):

Bun, o sa ajungi un schelet atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devino vegetarian! happy

Răspuns utilizator avertizat