| RoxanaGhost a întrebat:

Daca pun in ceaiul verde o bulinuta de zaharina mai are aceleasi efecte sau il beau degeaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu are cum sa se schimbe efectul unui ceai daca adaugi indulcitor.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu ar trebui sa pui deloc. Ceaiul verde e foarte bun și fără. Consider ca efectul este același chiar daca pui zaharina.

| BeeaBeea a răspuns:

Acelasi efect, dar nu e necesara zaharina.