| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor! Deci de aproximativ ieri a început să mă doară burta (stomacul) și azi dacă va spun, după ce am mâncat 2 sarmale îmi venea o greață de aia.Și în acest moment mă simt obosită, moleșită stare de asta mi s-a balonat și stomacul mai înainte, in acest moment nici pofta de mâncare nu am. Simt cum mi-ar veni mâncarea pe gat, mi-am făcut și un ceai dar nimic. Părinții mei sunt la lucru momentan, am 14 anisad ce credeți că am? Ar putea fi început de gastrica? Apropo apendicita nu am avut până acum, uneori respir și greu, parcă aș avea un nod în gat, nu mi-e frică, doar ce credeți despre situația asta? Doar in pat stau acum, că îmi e greață

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Faci pauză o zi, nu mănânci nimic, doar ceai și vezi ce se întâmplă.