| anonim_4396 a întrebat:

Buna uneori cand stau in pad sau ma uit la tv ma doare tare stomacul si imi e cand deschid ghemul imi e rece si binec si ma doare capul nu stiu de ce ce pot face? frebra nu am si acum simt ca ma doare capul si ametesc plzz help me TPU tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ediiii a răspuns:

Pai probabil ai mancat ceva expirat sau ce nu a acceptat stomacul tau! Dar de multe ori aceste sintome poate sa ascunda altceva! Eu zic sa consulti un medic! Pe moment fa`ti un ceai cu lamaie si incearca sa stai linistit! Iar un paracetamol nu ar strica! happy. Sper sa iti fie de ajutor. happy

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Draga Robby nu cumva tu stai in cap si nu ai realizat inca - intoarce-te si tu invers

| Gagicaru a răspuns:

Ba omule(sa nu te fac taran) invata sa scrii si dupa aia posteaza

| RobbyPh a răspuns:

Danielis eu nu ma uit la manele le urasclaughing

| RobbyPh a răspuns:

Gagicarule daten *** k nu esti tu asa de bun la scris da am avut si eu 2 greseli daten...

| Danielis a răspuns:

Un diagnostic ar fi ca te uit la posturi Tv toxice sau care transmit manele...