| irina_8165 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma cu un tratament naturist pentru o fiere marita help dau funda:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Buna! Chiar daca este vorba despre un tratament naturist...nu este bine sa te iei dupa ce zic altii. Cel mai bine este sa mergi la medicul homeopat(unde ii vei da detalii despre stilul tau de viata si iti va da un tratament personalizat si eficient). O seara frumoasa!

| blahblahx100 a răspuns:

Buna. O ruda lua pentru asa ceva o solutie : Farebil http://www.efarma.ro/products.php?id=959.