| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
am 16 ani si de vreo 3 4 zile ma doare burta nu am pofta de mancare si ma arde cateodata in piep dureri de spate si pe umeri poate fi cancer esofagian sau gastrita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fie?
Copile, exagerezi!
Trebuie să te vadă cel puțin medicul de familie, analize de sânge, un ecograf abdominal, un E.K.G., etc. pentru un diagnostic diferențial și tratament.
Nu te mai gândi la cancer nici în cel mai urât coșmar al tău!
Sănătate!
Pa, pa.

| IonutAxi a răspuns:

Cel mai bine du-te la medic
Nu prea avem cum sa stin noi ce ai tu. Succes

| Pozitivca a răspuns:

Dar nu e posibil sa fii insarcinata?