| Alqumo a întrebat:

Buna ziua! Am niste casti Samsung care sunt de băgat în urechi. Problema este atunci cand mi le pun in ureche pentru ca se acumulează ceara. Eu tot timpul mă spăl in ureche si nu am probleme cu ea. Multumesc anticipat. Nu stiu daca este chiar categoria buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

?
Da, este normal conform fisei tehnice a urechii.

4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Si intrebarea este daca si noua ni se intampla? Da, se intampla si la altii!

| Alqumo explică (pentru dinaprilie):

De este normal?

| dinaprilie a răspuns (pentru Alqumo):

?
Da, este normal conform fisei tehnice a urechii.

| gabriel2004o a răspuns:

Pai acum depinde și unde așezi căștile. Dacă le pui în buzunar sau nu știu ce loc prăfuit atunci poate foarte ușor sa se murdărească. Și nu uita sa pui și semnul întrebări la întrebările viitoare pe care le pui aici

| Alqumo explică (pentru gabriel2004o):

Multumesc anticipat!