| Mia999 a întrebat:

am o problema cu care ma confrunt de ceva zile
Imi e greata tot timpul si ma doare cand sub coasta langa stomac, cand in partea dreapta, imi e somn mereu si greata e mai accentuata dimineata cand ma trezesc, nu am pofta de nimic nici fizic nici psihic, mai ales de mancare. Iau un tratament (precizez ca aceste stari sunt dinaintea tratamentului, deci acesta nu influenteaza cu nimic) pentru anexita si pastile de greata insa tot nu trece greata, sarcina nu e.
Analizele de sange si urina sunt bune. Ce imi recomandati sa fac? Va multumesc din suflet!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate ai ceva probleme cu fierea/ficatul.
Mai bine ai face un icograf, ori sa stai de vorba cu medicul de familie si sa ii explici starile tale.
Ai citit prospectul pastilelor pe care le iei? poate sunt consecintele unor reactii adverse.
O zi buna happy

| GheorghitaEmanuel1422 a răspuns:

Buna! Am patit si eu asa, dupa 3 nopti nedormite. M-am odihnit mai mult si a trecut. Dar totusi iti recomand sa te duci la medic! El stie cel mai bine.