| Zopotila_Andreea_1997 a întrebat:

Am si eu o întrebare,de ceva timp ma deranjează stomacul,in sensul in care ma doare foarte tare,ca si când nu as fii mâncat o zi întreaga,după ce mănânc durerea se duce, dar imi apare la 2-3 ore,precizez ca nu am alte simptome,gen arsuri,balonări, dimineața si seara am acestea simptome p

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un doctor pentru un control mult mai amanuntit deoarece poti avea gastrita sau poate ceva mai rau.

| Zopotila_Andreea_1997 explică (pentru TudyCFR):

Ceva mai rau nu cred ca as avea pentru ca nu am simptomele ulcerului, nici ale gastritei, ma gandeam la vreo bacterie!

| TudyCFR a răspuns (pentru Zopotila_Andreea_1997):

Cel mai bine verifica medicul de specialitate cu o ecografie happy