| BlackVeil a întrebat:

De ieri am inceput sa am niste senzatii usoare de greata si sa-mi fie foame mai mereu, plus ca simt in stomac o caldura intensa care imi ajunge pana in gat (nu arsuri).
Ce poate fi? Daca puteti, va rog mult sa ma ajutati cu un raspuns! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Inseamna ca organismul tau incepe sa se dezvolte foarte mult dintr-o data.

| RANGE a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina

| RANGE a răspuns:

M-am gandit doar, astea erau simptomele, cel mai bine consulta un doctor

| calitro a răspuns:

O consultatie medicala la doctorul tau de familie nu strica. Esti sigura ca nu te-ai indragostit? ^_^

| BlackVeil explică:

Cristy23
Nu am cum sa fiu insarcinata, pentru ca nici macar nu mi-am inceput viata sexuala...

| andramaria73 a răspuns:

Asa am patit si eu.N-am mancat 2 sau 3 zile la rand si am inceput sa vomit.Cum mancam ceva cum vomitam, nici apa nu puteam sa beau. Sfatul meu este sa mergi la doctor.Cati ani ai? Poti fi insarcinata.big grin

| Adriana99 a răspuns:

Mergi la doctor sau fa-ti niste analize