| MihaiM79 a întrebat:

Bună ziua, doresc o recomandare de medic pentru o serie de probleme care nu imi dau pace de mult timp:
Deși dorm suficient noaptea, ziua ma simt epuizat, somnolență, ochii ma ustura, amețeală, seara sunt puțin mai bine. Odihna e buna, am făcut test apnee care este bun. Analize foarte bune, vitamine, minerale bune, eco bune, totul ok.
Aceste stări apar câteva zile apoi sunt perfect ok, stres nu am mai mult decât de obicei, efectiv am făcut toate investigațiile, mai puțin imunologice și alergologice. Cine a mai trecut prin asa ceva spre ce specialitate sa ma îndrept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Bună! Nu ai zis nimic despre tiroidă! Apoi nici despre alimentație, sport, lichide! Eu cred că ar fi bine să ieși la aer curat și să bei cât de mult poți fiindcă e vara! Numai bine!