| Criss_1252 a întrebat:

Buna ziua!
Fac sala de ceva timp iar cand am facut odata exercitii pentru piept, mai exact fluturari cu ganterele am facut o intindere in aceasta zona ( http://postimg.org/image/wrqa5py1l/ )
Asa ca nu am mai putut face sala vreo saptamana si jumatate, iar exercitii pentru piept si abdomen ..cam 2-3 saptamani, apoi am inceput usor usor, dar cand fac abdomene ma doare undeva in acel "V" sau sub el. in fine ( http://postimg.org/image/5h8nf1183/ )
Ce sa fac? Ma doare cand fac abdomene mereu. la fiecare repetare
Sper ca ati inteles ce am spus acolo.
Multumesc!
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rocky1 a răspuns:

Buna,si eu lucrez cu gantere dar nu am patit asa.Incearca sa nu mai faci abdomene o vreme si daca este posibil maseaza bine acel loc pana muschii isi mai revin.
Funda? daca te am ajutat!