| Anonimus100 a întrebat:

Sunt baiat si am 17 ani. Azi de dimineata am baut pentru prima oara oua de prepelita(2),cu putin lapte. Stiu ca sunt foarte bune pentru sanatate, iar eu iau pentru ca de putine zile ma duc la sala. As dori sa aflu de la cei care mai consuma oua de prepelita cum fac. cate oua bea pe zi? cand iei o pauza din ele? le bea amestecate cu ceva? Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Vezi la acest link:
http://mybebe.md/vizualizare/oua_de_prepelita__indicatii_si_tratamente
Nu iti pierde rabdarea, ceva mai jos se raspunde si la intrebarile tale.