| AndreiMihaiLNM a întrebat:

sunt baiat si am urinari dese indiferent ca beau multa apa sau foarte putina, nu am usturimi sau alte probleme cu vezica, am facut analize si au iesit bune. Imi puteti recomanda un ceai pentru a scapa de aceate urinari frecvente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un ceai numit "medicul urolog" nu ar strica

| AndreiMihaiLNM explică (pentru sierra1):

Nu il gasesc nici macar pe google.

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Spuneam (poate prea subtil) - adresează-te medicului urolog

| AndreiMihaiLNM explică (pentru sierra1):

Si eu am luat-o de buna?