| AndreiViper a întrebat:

Bună Ziua TPU! Am și eu o întrebare. Cum as putea sa îmi dau seama dacă am polipi nazali și dacă am, cam cât m-ar costa sa ma operez de ei și în ce consta tratamentul după operație? Mulțumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Megri al medicul de familie si pune-l sa te consulte si iti va spune aceste daca ai si ce se intampla.
Operatia ar trebui sa fie gratis pentru elevi si copii.

| mi25 a răspuns:

Doar medicul ORL-ist iti poate spune.
La spitalul de stat nu costa operatia, doar... atentiile.

| AB1Corduneanu a răspuns:

@Violleta2022 ar trebui scumpo, bine zis.