| Bya24y a întrebat:

Buna ziuaa! Deci aseara am luat pe intuneric o pastila de a bunicii mele de tensiune din greseala. Care iti scade tensiunea. Am incurcat pastilele mele de gât cu ale ei. Am scuipat jumatate din ia si dupa am baut ceva cafea ca sa imi creasca din nou. Se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Data viitoare aprinde lumina cand iei pastile, sa nu iei de hemoroizi sau de prostata happy

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu se intampla nimic.Dar data viitoare tine-ti pastilele tale in loc separat, fiindca problema poate fi daca bunica le incurca pe ale ei cu ale tale, nu invers.

| sammie a răspuns:

Nu.