| ChidoriKing a întrebat:

Cam cate zile trebuie sa stea cineva dupa o operatie de amigdalita, ca sa poata vorbi din nou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BIOO a răspuns:

Buna ziua! As dori mai multe detalii despre problema ta, te rog! Da-mi un mesaj cu id-ul tau in privat! Sanatate!

| ChidoriKing explică:

Nu eu m-am operat, ci profesoara mea de lb romana...