| RoseAndBiia a întrebat:

Cam toata burta mea e plina de par ( e foarte mic dar e des straight face si e subtire.) a inceput sa-mi iasa si langa sani ( acolo mai lung dar tot subtire.) si acu a inceput sa urce pe tot sanu parul ala idiot straight face cum naiba pot scapa de el? Iar hirtusim nu cred ca pot avea am inteles ca este firul gros la mine firele sunt dese si subtiristraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un control medical cel puțin la medicul de familie, nu te autodiagnostica!
Pa, pa.

| RoseAndBiia explică (pentru Legiuitoarea):

Pai dar mi-au iesit si pe sfarc si sunt vreo 3 fire in 1straight facerolling on the floor ( nu la toate dar e ) si inainte era numa pe burta putin pe piept si pe sfarc acu a icneput sa creasca pe tot sanustraight face|||| e subtire.dar.

| Dragotta a răspuns:

Du-te la doctor, vezi ce poti face, daca nu poti face nimic, asta e, trebuie sa il razi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este o dereglare hormonala in organism.
In cazul de fata te poate ajuta doar un medic endocrinolog.
Cauza este hormonala.
Te pup!

| RoseAndBiia explică:

Hirutism* rolling on the floor))))))))

| MERYE a răspuns:

Trebuie sa te duci la medic

| mariusmaris a răspuns:

Sincer ii nasoala treaba.....am patit-o acum vreo 4 ani,,am dezbracat o fata,,,bla bla,bla,,, si pe langa sfarc avea par jur,,, ca am crezut ca imi vomit matele,, nu stiu dar trebuie sa facii ceva,,, ca de nu,,,