| anonim_4396 a întrebat:

Când îmi ating partea dreaptă a capului simt ca un vânt în ureche! Oare ce o fi? Nu mă doare și aud bine cu ea, dar mă supără senzația aia de vânt în ureche

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Si cand atingi partea stanga e la fel?

| anonim_4396 explică (pentru Ineys):

Nu,doar pe partea dreapta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am și un mic țiuit am uitat să menționez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Ceva de genul asta a avut si mama mea. Trebuie sa incerci sa tii urechea la cald, iar daca nu trece, poti vizita un medic sa iti dea picaturi sau antibiotic (depinde de gravitatea problemei, mamei mele i-a trebuit antibiotic, ca dupa cateva zile ii curgea ceva din ureche). Sa ai o seara frumoasa si sanatate multa.