| Girly97 a întrebat:

Cand te duci la ginecolog trebuie obligatoriu sa iti dai jos lenjeria intima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Da, dai jos tot de la talie in jos si te sui pe scaunul de consultatie ca medicul sa se poata uita si recolta probe daca e cazul. E incomod prima data dar cu timpul te obișnuiești, de doctor nu are de ce sa iti fie rusine. Ce ai tu nu e cu nimic deosebit de ce aveau celelalte sute de persoane pe care le-a mai consultat. Stai linistita. Ajuta daca mergi la o doctorita, te simti mai puțin stresată stiind ca sunteti amândouă femei.

32 răspunsuri:
| andiceasu95 a răspuns:

Din cate stiu cand te duci la ginecolog iti va da o camasa pe care o iei si iti dai chilotii jos si gata

| Axys a răspuns:

DA, asa trebuie