| Anamaria2002 a întrebat:

Cand vedeti o persoana care are dinti strambi sau are aparat dentar cum va pare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

Ca sunt strambi dar curati nu este o pacoste asa mare. aparatul dentar arata ca problema este in curs de rezolvare, deci iar nu ar trebui sa fie un capat de tara.Mai urat este cand vezi pe cineva cu dinte pauza, dinte pauzalaughing

| CeViataDeRahat a răspuns:

Buna!
Absolut normal!
Multi ar dori sa aiba!

| Anamaria2002 explică (pentru CeViataDeRahat):

Ce sa aiba?

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Dintii strambi inseamna ca are nevoie de aparat, iar o persoana cu aparat este o persoana pur si simplu normala.

Sanatate!

| pwp a răspuns:

E o persoana ca oricare alta.

| Flory1243 a răspuns:

Buna.In acest subiect am o colega in clasa care are dintii strambi de cand era mica si a purtat aparat dentar si nu i s-au indreptat.Toata lumea rade de ea si o batjocoreste.Nu v-as recomanda sa faceti aceeasi prostie. Unele persoane pot fi violente.

| mariukka a răspuns:

De la inceput imi pare ciudata apoi ma obisnuesc

| CeViataDeRahat a răspuns (pentru Anamaria2002):

Aparat dentar, in caz ca are dinti strambi!