| marian441 a întrebat:

Care poate fi cauza pentru petele astea?
Destul de urgent.

https://scontent.fotp3-2.fna.fbcdn.net/......2686_n.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi o toxinfectie alimentara, alergie sau orice altceva. Mergi la medic!

| Sellak a răspuns:

Nu merge Link-ul.

| Salontanul a răspuns (pentru Sellak):

Vezi ca sunt distante (locuri goale) intre anumite semne. Sterge-le!

| Kandia15 a răspuns:

Nu merge link-ul! Dar cel mai bun sfat pe care ti-l pot da e sa te duci la dermatolog