| YahooMail a întrebat:

Pentru cei care poarta aparat dentar cat costa unul? Si dupa ce il pun o sa doara?

Mersi.

3 răspunsuri:
| YahooMail explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.

| Amaryllis a răspuns:

Bună! Eu am aparat dentar fix și am dat pe el cam 10 milioane. În primele zile o să te doară, până ce te obișnuiești.E mai bun ca cel mobil, e mai eficient. Eu sunt multumită de el.

| alexandra440789897 a răspuns:

Buna, eu port aparat dentar mobil, care trebuie sa il port decat 2 ani, max 3. a costat peste 500 de lei( 5 milioane) dar pana in 10. Verisorul meu poarta apart fix care costa 80 de milioane. legat de durere, in cazul meu, nu m-a durut decat putin la inceput dar m-am obisnuit. sper ca te-am ajutat.