| xFlo699 a întrebat:

Câteva sfaturi despre cum sa îmi curat plămânii de mucus? Am fumat, dar m-am lăsat acum 2 săptămâni, problema e ca vreau sa îmi curat plămânii, niște sfaturi? Dau fundă, mulțumesc anticipat. O seara frumoasa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se curăță în mod automat, nu poți face ceva special pentru asta.

| Julia1188 a răspuns:

Https://www.reginamaria.ro/......i-de-fumat De aici afli mai multe lucruri despre ceea ce se inatampla in corpul tau dupa ce te lasi de fumat. Iti sugerez sa citesti si asa primesti raspunsuri referitor la intrebarea ta!

| Focutza a răspuns:

Apuca-te de sport, si din cate am auzit ceaiul s-ar putea sa te ajute happy