| stefutycascumpyka a întrebat:

Ce am daca ma doare in partea dreapta? eu cred ca am apendicita da nu ma doare piciorul cand il ridic si nici nu ma doare atunci cand stau jos. deci ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Vezi sa nu fie din cauza ovarului, anexita bilaterala. Si eu am exact acelasi dureri pe care le-ai descris tu.
Multa sanatate siti doresc!

4 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Poti sa ai multe. Unde te doare mai exact (o localizare mai precisa)? ai si greata, varsaturi? cat de des ai scaun? diarere/constipatie? Cat de intensa e durerea? cum e durerea: intepatura, apasare, arsura, etc?

| Azµre a răspuns:

Vezi un medic.

| AlleAlllexandra a răspuns:

Deoarece tu nu ai precizat mai fix unde te doare, eu ma gandesc ca e dreapta jos, daca te doare cand faci efort e ceva normal. Daca te doare tot timpul consulta un medic. Insanatosire grabnica.

| danutzuzisdutzu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic. Acolo iti va spune sigur exat ce aiwinking