| deutzapusa a întrebat:

Ce as putea face sa nu imi mai cada parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Eu am folosit revalid fiole, cu care mi-am masat pielea capului de doua ori pe zi.Rezultatele au aparut imediat.Incearca si tu!

daniela
| daniela a răspuns:

Piaptana-l mai putin, nu-l prinde in coada prea stransa, nu te freca excesiv de tare pe cap cand te speli + un sampon adecvat

| larisag a răspuns:

Intr-adevar, lipsa unui par bogat, frumos si sanatos, este o problema, pe langa faptul ca un par degradat este inestetic...Iti pot recomanda un produs natural care are ca scop accelerarea circulatiei sangvine la nivelul pielii capului, incurajarea cresterii de par nou si indesirea celui existent:HAIR PLUS se numeste, si ti-l recomand cu caldura si incredere.Detalii la http://www.tratamente-boli.com/......natos.html
Sper sa fie rezolvarea problemei tale:)
Sanatate multa si o zi buna!