| shine0 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti tristi? fundita big grin

6 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Ascult muzica foarteeee trista!laughing Plangthinking si dupa imi trece si ma simt foarte bine:X. laughing

| deliaa_5419 a răspuns:

Ascult muzica(care are legatura cu supararea mea pentru ca ma destind) si caut pe cineva sa vorbesc sa ii explic tot sa ma ajute psihic.

| drhotzu a răspuns:

Astept sa imi treaca laughing
pai cand sunt trist ma intalnesc cu cat mai multe persoane, si gasesc ceva de facut care sa fie mai "vesel"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica sau ma gandesc la diverse chestii care ma intarata.

| Eusicamatat a răspuns:

Ascult muzica

| HenkyPenky a răspuns:

Desenez si ascult muzica, dar genul de muzica care te inveseleste... Sau vorbesc la telefon cu orele laughing