| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti de doctorii care vindeca orice boala(pana si cancerul) prin propria lor putere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu există așa ceva.

| taken a răspuns:

Povesti.

| Scarbo a răspuns:

Sfintii lui Dzeu.

| CrazyName a răspuns:

Se dau mari ca sa ajunga si ei la kanal D.

| GigiManivela a răspuns (pentru CrazyName):

Chiar ca, numai la "knal" d sunt prostii din astea laughing

| VelaJohny98 a răspuns:

Imposibil, sanatatea nu poate fi controlata cu puterea mintii decat cu medicina, astea sunt povesti de adormit copii!