| Misou a întrebat:

Ce pot face pentru a afla daca am BTS? Am avut un contact sexual acum 2 ani, de atunci n-am mai avut. Vara care tocmai ce a trecut mi-au aparut pe labii niste bubite ca si cum ar fi fost taiata carnea. Au trecut de la sine, repede si fara nici un tratament. Cat aveam bubitele nu aveam dureri, ci doar mancarimi. De atunci n-am mai avut nimic. Ciclul mi-a venit normal. Ce spuneti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu zic ca nu strica sa mergi la un control. Pentru orice eventualitate.

| Misou explică (pentru wildthing):

Si cum as putea face acest control fara sa afle parintii mei? cam cat ar costa? crezi ca am ceva?