| maria4567 a întrebat:

Ce sa fac cand sunt racita am foarte mare ajutor pentru ca nu mai rezist de ieri sunt tot racita si mi se tot infunda nasul, tusesc, stranut si ce este mai rau imi curge nasul rau dau funda pentru cel mai bun sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alicebella a răspuns:

Pai nu stiu eu cand sunt racita stii ce fac? pai in primul rand imi desfund bine nasul dar mai ales ca stai acasa ai atatea de facut adica stai pe mess pe facebook etc...si daca intrebi ce sa faci ca sa te simti mai bine.eu cand sunt racita iau oscilococcinum si o sa iti treaca in max 3 zile
mie asa mi s-a intamplatwinking sper sa te faci bine:*

| maria4567 explică (pentru alicebella):

Mersi mult de tot pentru asta ti-am dat funda

| alicebella a răspuns (pentru maria4567):

Mersi!:*