| DannyyDanutzz a întrebat:

Ce sa mananc daca fac sala de forta?
Alimente care contin proteine... stiu dar care-s alea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Carne = 1 tip de proteina

Exista cel putin alte 6-7 tipuri

Cum ar fi : branza, oua, migdale, nuci, peste, linte, naut, mazare, fasole, quinoa, soia

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Alimente pe baza de carne

| Cosmin86 a răspuns (pentru AdelinaC):

Carne = 1 tip de proteina

Exista cel putin alte 6-7 tipuri

Cum ar fi : branza, oua, migdale, nuci, peste, linte, naut, mazare, fasole, quinoa, soia

| bogz a răspuns:

E clar ca sala nu e pentru tine imi pare rau presupun ca ai 12 ani.

| DannyyDanutzz explică (pentru bogz):

Mars dracu ma de hoit