| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse de supravietuire are un bolnav cu apa la plamani si malformatie la inima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Maicamea a avut apa la plamani si a fost la spital sa i-o scoata, iar cu inima cred ca pacientul ar trai mai putini ani doar medicul stie exact sau cu certitudine.

5 răspunsuri:
| scarlett_3443 a răspuns:

Intreaba unmedic sau scrie pe google propozitia ta si poate iti va da ceva macar asemanator.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca prea mari, imi pare rau...nu stiu sigur, dar e cam grav.

| ZapacealaAa a răspuns:

Scarlett_3443 am cautat pe google dar n-am gasit ceea ce vroiam sa aflu

| mgtow a răspuns (pentru ZapacealaAa):

Maicamea a avut apa la plamani si a fost la spital sa i-o scoata, iar cu inima cred ca pacientul ar trai mai putini ani doar medicul stie exact sau cu certitudine.

| Skipper_1208 a răspuns:

Pai...50%