| skdjdniiiiig a întrebat:

Ce se va întâmpla, daca am luat o cutie de no spa TPU? va rog răspunde ti repede ..multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Ei bine ...cam tarziu raspunsul, dar oricum il dau:

Stop cardiac
Bloc de ram
Paralizia centrului respirator

Toate astea duc la deces!

| skdjdniiiiig explică (pentru PanaceuUniversal):

Deja am fost la spital, ca am leșinat. In fine, mersi de răspuns.

2 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Mori,baga degetele pe gat si vomita sau bea mult lapte apoi daca te simti rau cheama o ambulanta.
Suferi de nebagare in seama de faci prostiile astea? Baga ti mintile in cap!