| AvalohAlyn a întrebat:

Ce supliment alimentar este mai bun (mai recomandat,dupa parerea voastra) pentru sanatatea si buna functionare a inimii si a creierului? La creier ma refer la neurotransmitatori si alte functii de genul:memorare, retinere atentie, concentrare).
Eu sunt pe punctul sa aleg unul dintre urmatoarele 2:Acutil sau Korill.Deci care din astea doua e mai bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Georgian2Adiv a răspuns:

Mergi la un consul la un medic specialist, acesta o sa iti faca niste analize si o sa iti recomande cel mai bine. Nu o sa te coste mult si o sa vezi ca va merita un sfat profi!