| navinia a întrebat:

Cine imi da si mie niste pastile casa nu ma mai doara burta de la ciclu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Denisuca21 a răspuns:

Ia Ketonal, Nurofen forte!
Si cum mai zice cineva, tine o sticluta cu apa calduta pe burtica!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa iei si ibuprofen

| pietrean a răspuns:

Poti sa iei, cate o aspirina tamponata, dar trebuie sa mananci ceva ininte de a o lua, deoarece poate ataca mucoasa stomacului.

| DinPlante a răspuns:

Incearca Suport premenstrual de la Fares, chiar functioneaza

| Ale123446689 a răspuns:

Nu trebuie neaparat pastile, poti sa pui intr-o sticla apa fierbinte, dupa care stai in pat, si o pui pe burta! Sau daca vrei neaparat pastile ai putea sa iti cumperi ketorol happy